تحلیل بیت‌ کوینتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین، احتمال یک حرکت صعودی، ۱۸ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بیت کوین، طبق چارت در آستانه یک حرکت بزرگت است که احتمالا به سمت صعود و افزایش قیمت حرکت کند. این رمز ارز که مدت‌هاست در محدوده حمایت کلیدی خود نوسان کرده و حمایت شده است. هم‌اکنون آماده است تا صعودی به سمت اهداف ۲۲ و ۲۵ هزار دلار انجام دهد. این اتفاق می‌تواند کمی اوضاع بازار را بهبود ببخشد و به رشد برخی آلتکوین‌های مستعد نیز کمک کند. باید دید آیا گاو‌ها قدرت شکست مقاومت‌ها را بدست خواهند آورد یا خیر. هم‌اکنون بیت کوین با قیمتی در حدود ۱۹۳۰۰ دلار در حال معامله است. برای بررسی دقیق‌تر با ادامه تحلیل بیت کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

همانطور که گفتیم ارز دیجیتال بیت کوین چیزی نزدیک به ۳ ماه است که در سطح کلیدی محدوده ۱۹ هزار دلار حمایت شده است. اما این‌بار موفق به عبور از میدلاین کانال نزولی خود شده و در حال کامل کردن پول‌بک است. در این صورت می‌توان انتظار یک حرکت صعودی به سمت اهداف ۲۲ و ۲۵ هزار دلار را داشت. فعلا نمی‌توان اهداف بالاتر را متصور شد تا اینکه گاو‌ها موفق به شکست و تثبیت بالای ۲۵ هزار دلار شوند. با وقوع این اتفاق بیت کوین می‌تواند برای لمس ۳۰ هزار دلار گام بردارد.

 

تحلیل بیت کوین
تحلیل بیت کوین

 

حمایت خریداران در تصویر بالا کاملا مشخص است. اگر معامله‌گر کوتاه مدت هستید، نقطه فعلی برای یک معامله خرید کوتاه مدتی بسیار معتبر و مناسب است. با رعایت حد ضرر زیر سطح کشیده شده و مدیریت سرمایه می‌تواند معامله خود را باز کنید.

همچنین اندیکاتور RSI یک روند صعودی خوب تشکیل داده و در حال افزایش مامنتوم است. از طرفی واگرایی‌هایی نیز با کف‌‌های قیمتی داشته که احتمال صعود را بیشتر می‌کند. در لحظه فعلی RSI نیز کاملا سیگنال مثبت از خود صادر کرده و با تحلیل پرایس اکشن همسو شده است.

  • برای سرمایه‌گذاری بلند مدت نقطه فعلی مناسب یک پله خرید و برای معامله کوتاه مدت نیز با رعایت حد ضرر مناسب ورود به معامله لانگ است.
  • رعایت مدیریت سرمایه و حد ضرر را در هنگام مراودات مالی خود هیچگاه فراموش نکنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا