تحلیل بیت‌ کوین، صعود تا کجا ادامه خواهد داشت؟ ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بیت کوین، پادشاه ارز‌های دیجیتال، چیزی در حدود ۳۰ روز است که به مدار صعودی بازگشته و پله به پله در حال افزایش قیمت است. در تحلیل بیت کوین هفته گذشته دیدیم که اگر این ارز دیجیتال پول بک خود به میدلاین کانال نزولی را تکمیل کند، می‌تواند به صعود ادامه داده و اهداف بالاتری را بدست آورد. هم‌اکنون بیت کوین با قیمت ۲۳۸۵۰ دلار در حال معامله است و از کف قیمت یک‌ماهه خود ۲۶ درصد رشد کرده است.

 

نمودار روزانه بیت کوین
نمودار روزانه بیت کوین

 

عبور از میدلاین، پول بک و رشد دوباره در نمودار مشخص است. هم‌اکنون بیت کوین درگیر یک مقاومت کوچک‌تر در قیمت ۲۴ هزار دلار شده است. مقاومتی که دفع قبل قیمت را به سمت پایین پس زده بود. در صورتی بیت کوین بتواند از سد این مقاومت عبور کند، اهداف بعدی آن سطوح ۲۵۵۰۰ و سپس محدوده ۲۹ هزار دلار است که سقف کانال نزولی خواهد بود. اگر خریداران نتوانند این سد مقاومت را رد کنند، حمایت اول میدلاین کانال و سپس حمایت ۲۲ هزار دلار خواهد بود.

اندیکاتور RSI همچنان روند صعولی خود را حفظ کرده و در حال ثبت کف‌های بالاتر است. با این حال در سقف‌های اخر روند واگرایی نزولی با قیمت به وجود آمده است. تا زمانی که خط روند صعودی با پرجاست می‌توان به مامنتوم صعودی خوش‌بین بود اما در صورت از دست رفتن خط روند امکان قدرت گرفتن خرس‌ها در بازار وجود دارد.

  • اگر در کف کانال و سطوح پایین‌تر، به دید کوتاه مدتی بیت کوین خریده‌اید، می‌توانید با رسیدن به مقاومت‌های مهم به صورت پله‌ای از بازار خروج کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا