تحلیل بیت کوین، آیا کف بیت کوین پیدا شده است؟ ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

در هفته گذشته، فروشندگان بیت کوین تلاش کردند قیمت را بالا بکشند، اما حمایت ۲۹ تا ۳۰ هزار دلار باری دیگر مانع ریزش شده و همچنان به قوت خود باقی است. بیت کوین، پادشاه ارز‌های دیجیتال چیزی در حدود یک ماه است در محدوده ۲۹ تا ۳۲ هزار دلار در حال نوسان بوده و روندی خنثی را در پیش گرفته است.

 

نمای روزانه بیت کوین
نمای روزانه بیت کوین

 

ظاهرا گارد صعودی بیت کوین شدت پیدا کرده و خریداران قدرت بیشتری از خود نشان‌ داده‌اند، بیت کوین در حال پیدا کردن کف قیمتی خود است. تا کنون حمایت  ۳۰ هزار دلار به خوبی عمل کرده و احتمال اینکه این محدوده کف قیمتی بیت کوین باشد بسیار بالاست. در حال حاضر بیت کوین می‌تواند تا قیمت ۳۷ هزار صعودی کند ( مقاومت مشخص شده در تصویر).

RSI که یکی از مهم‌ترین اندیکاتور‌ها برای تحلیل بازار است، در تلاش برای ورود به محدوده بالای ۵۰ است. این می‌تواند یک سیگنال صعودی تلقی شود. نوسان RSI بین دو محدوده ۵۰ تا ۷۰-۸۰ نشان دهنده افزایش خریداران و مومنتوم صعودی بازار است.

 

کانال بلند مدت بیت کوین
کانال بلند مدت بیت کوین

 

درنمای بلند مدت بیت کوین، کانال اصلی آن همچنان حفظ شده و بیت کوین تاکنون موفق به تثبیت در کف کانال صعودی شده است. این کانال می‌تواند بیت کوین را وارد روند صعودی کند. در صورت حفظ کانال اولین هدف قیمتی ۳۸ هزار دلار و سپس ۵۰ هزار است.

در صورت خروج از کانال نیز حمایت ۲۰ هزار دلار مهم‌ترین حمایت قیمت بیت کوین است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا