تحلیل بیت‌ کوینتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین، حمایت سخت ۱۹ هزار دلار، ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

بیت کوین همچنان در حال نوسان بالای حمایت ۱۹ هزار دلار است. حجم معمالات افزایش پیدا کرده و اما قیمت بدون هیچ روند مشخص در حال نوسان است. گویا گاو‌ها در حال خرید و حمایت از این سطح هستند، شکست سطح ۱۹ هزار دلار می‌تواند به منزله فاجعه‌ای برای بیت کوین و دیگر آلتکوین‌‌های بازار باشد. اما اگر این سطح مانع ریزش بیشتر شود بیت کوین می‌تواند به یک بازیابی نسبی دست پیدا کند. هم‌اکنون قیمت بیت کوین در حدود ۱۹۷۰۰ دلار است. با ادامه تحلیل بیت کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

همانطور که در تحلیل بیت کوین مشخص است. بیت کوین چیزی نزدیک به ۱۰ روز است که بالای حمایت ۱۹ هزار دلار آرام گرفته است. با وجود اینکه حجم معاملات افزایش پیدا کرده، می‌توان انتظار داشت که گاو‌ها در حال خرید و حمایت از این سطح هستند. به هیچ وجه شکست این سطح برای اوضاع روانی بازار کریپتو مناسب نخواهد بود. شکست این سطح می‌تواند فشار فروش را افزایش دهد و باعث ریزش قیمت تا سطوح ۱۲ هزار دلار شود.

 

نمودار روزانه بیت کوین
نمودار روزانه بیت کوین

 

اندیکاتور RSI کمی بهتر عمل کرده و نشانه‌هایی از تغییر روند در آن دیده می‌شود. این اندیکاتور به سطح اشباع فروش واکنش داده و به سمت بالا حرکت کرده است. همچنین یک واگرایی جزئیی با قیمت به وجود آورده است. اگر RSI خود را به سمت محدوده ۵۰ حرکت دهد، اوضاع کمی بهتر خواهد شد.

در صورتی که بیت کوین چند روز دیگر در این محدوده تثبیت کند، می‌توان با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه وارد معامله خرید به دید میان مدت شد. رعایت مدیریت ریسک و سرمایه از مهم‌ترین اصول معامله‌گری در چنین شرایط آشفته بازار است.

  • برای خرید عجله نکنید، بهتر است تا مشاهده تایید‌های بیشتر از نمودار صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا