تحلیل بیت کوین، لگ صعودی بعدی، ۱۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته سوم تیر ۱۴۰۲ نشان از حرکت به سمت لگ صعودی بعدی بیت کوین دارد. در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز و تحلیل بیت کوین با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

تحلیل بیت کوین برای هفته جاری نشان از حرکت صعودی تا اهداف بالاتر دارد. اگر بیت کوین این هفته بتواند از سد ۳۲۶۰۰ دلار عبور کند، آن وقت می‌توان انتظار داشت، موج سوم صعودی آغاز شده باشد که حتی می‌تواند قیمت را تا ۳۵۰۰۰ دلار افزایش دهد.

اما اگر در محدوده ۳۲۰۰۰ دلار تا ۳۳۰۰۰ دلار نشانه‌های نزولی دریافت کردیم،‌ آن‌وقت سناریو پایان روند صعودی را در پیش خواهیم گرفت که با پایان ۵ موجی صعودی در این ناحیه،‌ می‌تواند ABC اصلاحی را آغاز کند. پس در طول این هفته انتظار افزایش قیمت بیت کوین را تا حداقل یک لگ صعودی دیگر داریم.

تحلیل بیت کوین 14 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

در صورتی که بیت کوین نتواند از پس مقاومت ۳۱۰۰۰ دلار عبور کند،‌ می‌توان انتظار داشت قیمت یک بار دیگر مناطق حمایتی خود را تست کند. در این مسیر ابتدا ۲۹۵۰۰ دلار است که می‌تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت بیت کوین شود. در صورتی که می‌توان انتظار داشت ۲۸۵۰۰ دلار نیز ناحیه مهم و حمایت اصلی بیت کوین باشد که در این نواحی قرار گرفته است.

در واقع این ناحیه از نظر تکنیکالی نیز اهمیت خاصی دارد و از طرفی هم سو با خط روند صعودی است. از طرفی پیوت تغییر روند نیز می‌تواند باشد. در صورتی که زیر ۲۸۵۰۰ دلار تثبیت روزانه داده شود،‌ آن‌وقت می‌توان انتظار حرکت تا ۲۶۳۰۰ و تارگت‌های پایین‌تر در دسترس خواهد بود. زیرا این ناحیه می‌تواند باعث تغییر جهت و روند در میان مدت شود.

تحلیل‌ بیت کوین فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۳/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا