تحلیل بیت‌ کوینتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین، ورود گاو‌ها به میدان، ۱۱ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بیت کوین امروز با یک واکنش مثبت در سطح حمایت کلیدی خود رو‌به‌رو شد. واکنشی می‌تواند اولین سیگنال برای شروع یک روند صعودی کوتاه مدت باشد. کندل روزانه بیت کوین به شکل پوشای صعودی در حال بسته شدن است که اگر همین‌طور بماند می‌توان به خرید بیت کوین فکر کرد. فعلا انتظار یک روند صعودی قوی و بلند مدت را نداریم اما بیت کوین می‌تواند یک ریکاوری نسبی را تجربه کند. هم‌اکنون قیمت بیت کوین در حدود ۱۹۶۰۰ دلار در حال معامله است. با ادامه تحلیل بیت کوین، همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

همانطور که گفتیم، بیت کوین بالاخره یک واکنش صعودی به سطح حمایتی که مدت‌هاست بالای آن نوسان می‌کند از خود نشان داد. این ارز دیجیتال در حال بستن یک کندل پوشای صعودی معتبر در تایم فریم روزانه است. اگر این کندل به همین شکل بسته شود می‌توان انتظار ادامه صعود تا سطوح ۲۲ هزار دلار و پس از آن محدوده ۲۵ هزار دلار را داشت. این حرکت صعود فرصت مناسبی برای معامله‌گران کوتاه مدتی به وجود خواهد آورد.

 

BTC.D.11.7.1401
تحلیل بیت کوین

 

نکته مثبت بعدی خروج قیمت از میدلاین کانال نزولی است. اتفاقی که قبلا هم اتفاده بود اما بدون تثبیت! احتمالا این‌بار قیمت خود را در محدوده بالایی کانال تثبیت کند. در این صورت صعود‌ها برای فتح سقف کانال نیز می‌تواند ادامه پیدا کند.

اندیکاتور RSI نیز در حال تلاش برای شکست سطح ۵۰ و نفوذ به سطوح بالا‌تر است. این اتفاق می‌تواند آخرین تایید برای ادامه صعود‌ها تا سطوح ذکر شده را فراهم آورد. اگر RSI مانتوم صعودی بدست آورد قطعا گاو‌ها با قدرت بیشتری در بازار حضور پیدا خواهند کرد.

  • پس از بسته شدن کندل روزانه فعلی، می‌توان با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه وارد معامله خرید با اهداف ۲۲ و ۲۵ شد.
  • سطح حمایتی ۱۸ هزار دلار می‌تواند کف نهایی بیت کوین باشد. با این حال رعایت جوانب احتیاط و مدیریت سرمایه مهم‌ترین فاکتور حضور در بازار مالی باید باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا