تحلیل بیت کوین، پول‌بک یا اصلاح؟ ۱۰ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بیت کوین، بامداد دوشنبه ۱۰ مرداد اولین کندل ماهانه مثبت خود را پس از چندین ماه به ثبت رساند. در خلال این رشد بیت کوین موفق شد مقاومت میدلاین کانال نزولی خود را شکسته و به سمت بالا حرکت کند.در تحلیل بیت کوین هم‌اکنون خواهیم دید این رمز ارز در حال استراحت است و دو راهی پول بک یا اصلاح قیت قرار دارد، اگر پادشاه ارز‌‌های دیجیتال پول بک خود را به میدلاین کامل کند و گاو‌ها اقدام به حمایت از بازار کنند، این ارز دیجیتال می‌تواند تا سطوح ۲۶ هزار دلار و ۲۸ هزار دلار صعود کند.

 

نمودار روزانه بیت کوین
نمودار روزانه بیت کوین

 

سناریو‌های احتمالی در تصویر کشیده شده است. همانطور که در بالا گفتیم اگر این کندل‌های قرمز به منزله پول بکی برای میدلاین کانال باشد، بیت کوین می‌تواند یک رالی صعودی دیگر را تا مقاومت‌های ۲۶ هزار و ۲۸ هزار دلار شروع کند.  اما اگر گاو‌ها موفق به حفظ میدلاین نشوند، بیت کوین تا سطوح ۲۲ هزار و سپس ۲۰ هزار دلار سقوط خواهد کرد.

اندیکاتور RSI، همچنان در روند نزولی خود در حال حرکت است، با این حال یک واگرایی جزئی در آخرین سقف آن دیده می‌شود که نشانه وقوع اصلاح است که می‌تواند همان پول بک باشد.

  • در صورتی که نشانه‌های برگشتی و حمایت در میدلاین دیده شود، می‌توان با رعایت حد ضرر وارد معامله خرید شد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا