بیت کوین در برابر شکست ارزهای فیات

در ۴ می، در یک ویدیوی اخیر در یوتیوب، مدیر اجرایی Validus Power Corp، به نام Greg Foss، در مورد پتانسیل شکست صنعت بانکداری در از بین بردن ۱۰ تریلیون دلار از سهام بحث کرد. فاس حمایت خود را از دارایی‌های سخت مانند املاک، طلا و بیت کوین ابراز کرد. او معتقد است که بیت کوین، دارایی پیشرو در کریپتو، یکی از بهترین دارایی‌های سخت موجود است. به گفته فوس، بیت کوین بیمه‌ای را در برابر شکست سبدی از ارزهای فیات ارائه می‌کند.

 

Foss از نگهداری دارایی‌های سخت مانند املاک، طلا و بیت کوین پشتیبانی می‌کند

در کمتر از دو ماه، پس از دومین، سومین و چهارمین ورشکستگی بزرگ بانکی در تاریخ این کشور، هرج و مرج در صنعت بانکداری ایالات متحده رخ داده است. گرگ فاس در طی گفتگو با مجری اصلی و سردبیر کیتکو، میشل ماکوری، بیانیه اخیر جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، مبنی بر اینکه سیستم بانکی ایالات متحده سالم و انعطاف‌پذیر است را ارزیابی کرد.

 

فاس به ماکوری گفت:

فکر می‌کنم جروم پاول یک بازیکن پوکر وحشتناک است.

 

فاس افزود:

زبان بدن پاول بوی ناامیدی می‌داد. فدرال رزرو بیش از حد انقباض کرد زیرا آنها در ابتدا خیلی منتظر ماندند تا سفت شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا