اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

Bitcoin Valley در هندوراس راه اندازی شد

Bitcoin Valley، اولین شهر بیت کوین در هندوراس، در سانتا لوسیا راه‌اندازی شد. کسب و کارها در این منطقه بیت کوین را برای پرداخت می پذیرند. یک صاحب کسب و کار محلی گفت در سانتا لوسیا، همه ما قرار است در این پروژه شرکت کنیم، پذیرش بیت کوین پای ما را به بازارهای دیگری باز می‌کند و مشتریان بیشتری را به دست می آوریم.

 

Bitcoin Valley: اولین شهر بیت کوین در هندوراس

Bitcoin Valley، اولین شهر بیت کوین در هندوراس، در شهر کوچک توریستی هندوراس سانتا لوسیا، واقع در ۲۰ دقیقه از پایتخت شهر تگوسیگالپا راه‌اندازی شد.

 

این ابتکار به طور مشترک توسط بلاک چین هندوراس، صرافی ارزهای دیجیتال گواتمالا کوینکاکس، دانشگاه فناوری هندوراس، آکادمی مرکزی و شهرداری سانتا لوسیا توسعه داده شد. بلاک چین هندوراس از راه‌اندازی Bitcoin Valley در روز پنجشنبه خبر داد.

 

سزار اندینو، مالک Los Robles در سانتا لوسیا که چندین مؤسسه تجاری در آن فعالیت می کنند، علاوه بر دلار آمریکا و لمپیرا هندوراس، بیت کوین نیز می پذیرد.

 

او هفته گذشته به نشریه La Prensa گفت که منتظر دریافت یک دستگاه POS است که به او اجازه می دهد ارز دیجیتال بپذیرد و افزود:

در سانتا لوسیا، همه ما قرار است در این پروژه شرکت کنیم، پذیرش بیت کوین، پای ما را به بازار دیگری باز می‌کند و مشتریان بیشتری را به دست می‌آوریم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا