پشتیبانی از بیت کوین به تلگرام اضافه شد

کاربران تلگرام اکنون می‌توانند بیت کوین بخرند، بفروشند و بفرستند، زیرا ارز دیجیتال پیشرو در ربات Wallet در اپلیکیشن پیام‌رسان محبوب ادغام شده است. پشتیبانی بیت کوین به دنبال ادغام تتر در کیف پول است که به کاربران امکان می‌دهد با استیبل کوین نیز تراکنش کنند.

 

بیش از یک میلیارد کاربر تلگرام اکنون می‌توانند بیت کوین را در چتشان انتقال دهند

روز جمعه، ۲۱ آپریل، ربات @wallet در تلگرام از اضافه شدن پشتیبانی بیت کوین (BTC) به رابط وب خود خبر داد. تیم توسعه توضیح داد که قبلاً ارز دیجیتال پیشرو بر اساس ارزش بازار فقط در ربات متنی قابل دسترسی بود.

 

در این اطلاعیه در جزئیات تلگرام آمده است:

اکنون، همه کاربران @wallet می‌توانند از رابط وب ما نهایت استفاده را ببرند.

 

تلگرام در بین کاربران ارزهای دیجیتال بسیار محبوب است و بر اساس گزارشی از آپریل ۲۰۲۳، اپلیکیشن پیام‌رسان حدود ۱.۰۶۸ میلیارد کاربر دارد. علاوه بر بیت کوین، ارز دیجیتال تون کوین (TON) و استیبل کوین تتر (USDT) نیز در این ربات موجود است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا