Bitcoin Stamps از ۱۸۰۰۰ کلکسیون فراتر رفت

با آخرین روند توکن غیرمثلی (NFT) در بلاکچین بیت کوین که به عنوان تمبر بیت کوین (Bitcoin Stamps) شناخته می شود، کاربران بیش از ۱۸,۰۰۰ کلکسیون دیجیتال را در شبکه منتشر کرده اند. در حالی که این رقم کمتر از تعداد کتیبه‌های Ordinal است، سازندگان Bitcoin Stamps در حال بررسی راه‌های جدیدی برای استفاده از این فناوری هستند.

 

تعداد Bitcoin Stamps به بالای ۱۸,۰۰۰ رسید

تنها ۲۰ روز پیش، در مورد روند Bitcoin Stamps گزارش دادیم، زیرا بیش از ۸,۰۰۰ مورد در بلاکچین بیت کوین ضرب شده بود. از آن زمان تاکنون، تعداد آن‌ها به ۱۸,۴۴۳ واحد افزایش یافته است. روند ایجاد Bitcoin Stamps به دنبال شوق Ordinal آغاز شد و طرفداران فناوری تمبر استدلال می‌کنند که این فناوری ماندگاری را افزایش می‌دهد، زیرا Bitcoin Stamps را نمی‌توان مانند داده‌های شاهد یا امضا از بین برد.

 

ایجاد تمبر دارای برچسب قیمت بالاتری نسبت به کتیبه‌های Ordinal است و سازندگان پیشنهاد می‌کنند از فایل‌های PNG 24×۲۴ پیکسل، ۸ رنگ با عمق ۸ رنگ یا PNG برای رمزگذاری تمبرها استفاده کنید. با این حال، سازندگان موفق به توسعه آثار هنری با وضوح بالا با استفاده از گرافیک‌های برداری مقیاس پذیر (SVG) شده اند. اخیراً یکی از کاربران موفق به چسباندن MP3 به یک Bitcoin Stamps شده و بازی کلاسیک Snake نیز به یک Bitcoin Stamps اضافه شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا