ثبات بیت کوین بالای ۲۹۰۰۰ دلار و اوضاع آلت‌کوین‌ها

همانطور که هفته و ماه به پایان می‌رسد، بیت کوین بالای ۲۹,۰۰۰ دلار است، در حالی که ETH در ۱,۹۰۰ دلار است. چند روز گذشته ماه آپریل هیچ حرکت قیمت قابل توجهی را در هر دو جهت برای بیت کوین به همراه نداشت که همچنان در شمال ۲۹,۰۰۰ دلار باقی مانده است. آلتکوین‌ها نیز در آخر هفته آرام هستند زیرا حجم معاملات از بین رفته است. با این حال، در مقیاس هفتگی، تسلط BTC بیش از قبل  افزایش یافته است.

 

بیت کوین ۲۹ هزار دلار را در آخر هفته حفظ می‌کند

این آخر هفته از نظر عدم نوسانات، به غیر از بالاترین قیمت بیت کوین، شبیه هفته قبل است. دوشنبه گذشته با جهش بیت کوین به ۲۸,۰۰۰ دلار آغاز شد، اما این مدت کوتاه بود و دارایی به ۲۷,۰۰۰ دلار بازگشت.

 

تا اواخر روز سه‌شنبه، زمانی که این ارز دیجیتال صعود خود را آغاز کرد، تنها چند ساعت بعد آن را به ۳۰,۰۰۰ دلار رساند. با این حال، رد شدن در آن نقطه، اگرچه به دلیل اخبار جعلی بود، آن را با ۳,۰۰۰ دلار به سمت پایین سوق داد و BTC به موقعیت قیمت قبلی خود بازگشت.

 

با این حال، مسائل بانکی ایالات متحده، آن را به سمت بالا سوق داد و بیت کوین خود را دید که در ۳۰,۰۰۰ دلار را دوباره به صدا درمی‌آورد، اما بار دیگر فایده‌ای نداشت. از آن زمان، دارایی نسبتاً پایدار در بیش از ۲۹,۰۰۰ دلار باقی مانده است و دو روز گذشته نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

 

به این ترتیب، ارزش بازار BTC به ۵۷۰ میلیارد دلار رسیده است، در حالی که تسلط آن بر آلتکوین‌ها از هفته گذشته بیش از ۱٪ بهبود یافته است و اکنون بالای ۴۷٪ است.

 

اوضاع آلت‌کوین‌ها آرام است

حجم معاملات در روزهای آخر هفته گذشته کم بوده است و این مورد نیز از این قاعده مستثنی نیست. به این ترتیب، اکثر آلت‌کوین‌ها نتوانسته‌اند حرکت قیمت قابل توجهی را در هر دو جهت ایجاد کنند.

 

اتریوم پس از رسیدن به بالای ۲۰۰۰ دلار و زیر ۱۸۰۰ دلار در اوایل این هفته در ۱۹۰۰ دلار باقی می‌ماند. بایننس کوین، ریپل، کاردانو، پالیگان، شیبا اینو و آوالانچ کمی قرمز هستند. در مقابل، Dogecoin ،Solana ،Polkadot ،Litecoin و Tron همگی سودهای روزانه ناچیز داشته اند. HBAR تنها گینر قابل توجه از ۵۰ آلت برتر با ۴.۵ درصد افزایش روزانه است. با این حال، به طور کلی، حتی آلت‌های با سقف پایین‌تر نیز امروز بی‌صدا هستند، که منجر به هیچ حرکتی برای ارزش کل بازار نشده است. این متریک بالاتر از ۱.۲ تریلیون دلار است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا