اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

بیت کوین به ۲۱ هزار دلار بازگشت!

بازار کریپتو بار دیگر در قرمزی خود فرو رفته است. بیت کوین دوباره به ۲۱,۰۰۰ دلار سقوط کرد، در حالی که ETH با سطح ۱,۴۰۰ دلاری دستو پنجه نرم می‌کند. سقوط بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ادامه یافت و قیمت این دارایی ۱,۰۰۰ دلار کاهش یافت. آلت‌کوین‌ها نیز درگیر این ماجرا بودند، با کاهش ۱۰۰ دلاری اتریوم و کاهش شدیدتر Cardano ،Solana ،Shiba Inu ،Polygon و Avalanche.

 

بیت کوین به پایین ترین حد هفتگی رسید

کمتر از یک هفته پیش بود که کریپتوکارنسی اولیه (BTC) در حال افزایش بود و به اوج ۴۰ روزه بیش از ۲۴,۰۰۰ دلار رسید. با انتشار اخباری مبنی بر اینکه تسلا بخش قابل توجهی از دارایی های بیت کوین خود را فروخته است، این دارایی ۲۰۰۰ دلار از دست داد.

 

با وجود بهبود حدودی در ساعات بعد، شروع هفته جدید شاهد کاهش بیشتر قیمت بود. همانطور که دیروز گزارش شد، بیت کوین بیش از ۱,۰۰۰ دلار سقوط کرد و به زیر ۲۲,۰۰۰ دلار رسید.

 

پس از مدتی ماندن در آنجا، BTC یک ضربه دیگر، مشابه مورد قبلی، دریافت کرد و ۱,۰۰۰ دلار دیگر کاهش یافت. در نتیجه، به پایین ترین موقعیت قیمتی خود در یک هفته، به زیر ۲۱,۰۰۰ دلار سقوط کرد، در حالی که تسلط آن بر بازار ۴۱.۷٪ است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا