بازگشت بیت کوین به کانال ۳۳,۰۰۰ دلار!

در حالی که ارز دیجیتال پیشرو به زیر ۳۴,۰۰۰ دلار سقوط کرده است، احساسات معامله‌گران نیز به پایین‌ترین حد خود رسیده است. با این حال، Santiment معتقد است که این می تواند نشان دهنده یک جهش بزرگ در آینده باشد.

 

دست های کاغذی در حال ترک بازار هستند!

تیم Santiment در توییتر خود اعلام کرده است که پس از کاهش قیمت بیت کوین به سطح ۳۹,۹۰۰ دلار و حتی پایین‌تر از آن، احساسات معامله‌گران به پایین‌ترین حد در شش هفته گذشته کاهش یافته است.

تیم Santiment در توییتی می‌گوید:

نوعی از نشانه‌های تسلیم که در حال حاضر در بازار کریپتو قابل مشاهده است، دست‌های ضعیفی است که بیت کوین خود را رها می‌کنند، که برای جهش واقعاً چشمگیر بیت‌کوین، شاه کریپتو، لازم است.

 

متن اصلی توییت:

با توجه به اینکه بیت کوین اکنون تا ۳۳.۹ هزار دلار کاهش یافته است، احساسات معامله‌گران به پایین‌ترین سطح شش هفته‌ای سقوط کرده است. ما معمولاً ترجیح می‌دهیم علائم تسلیم را ببینیم، زیرا دست‌های ضعیفی که از فضا خارج می‌شوند، معمولاً چیزی است که برای یک پرش واقعاً قابل توجه لازم است.

 

در زمان انتشار، بیت کوین به قیمت ۳۳,۰۰۰ دلار می رود که بیش از ۷ درصد کاهش را در آخر هفته نشان می دهد.

 

همچنین در آخر هفته، CryptoQuant به اشتراک گذاشت:

دارندگان کوتاه مدت هفته گذشته در مجموع ۱۱,۷۶۰ بیت کوین را به صرافی های مختلف رمزنگاری منتقل کردند تا از شر آنها خلاص شوند.

 

کالین وو، روزنامه‌نگار رمزارز چینی اظهار داشت:

این بیت کوین کمتر از سه ماه قبل از فروش در اختیار آن معامله‌گران بوده است.

 

پیتر شیف: بیت کوین ممکن است تا ۱۰,۰۰۰ دلار سقوط کند

پیتر شیف، مدیر عامل یورو پاسیفیک کپیتال، متنفر و باگ طلای برجسته BTC، معتقد است که اگر بیت کوین به کمتر از ۳۰,۰۰۰ دلار سقوط کند، سقوط به ۱۰,۰۰۰ دلار و پایین تر از آن بسیار محتمل است. او قبلاً این پیش‌بینی را در ژانویه بیان کرد، زمانی که ارز دیجیتال پیشرو نیز در سطح ۳۵,۰۰۰ دلار قرار داشت.

هفته گذشته، شیف نوشت که ممکن است پس از افزایش تاریخی نرخ بهره که توسط فدرال رزرو آغاز شد، فروش گسترده ارزهای دیجیتال آغاز شود.

 

او اظهار داشت که اخراج‌های زیادی در پی خواهد داشت و مردم باید برای پرداخت صورت‌حساب‌هایی که اکنون به سرعت در حال افزایش هستند، فروش رمزنگاری خود را آغاز کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا