بیت کوین بیش از ۱۲ میلیون Ordinal را ثبت کرد

تا ۱۸ ژوئن، آخرین آمار نشان می‌دهد که بیش از ۱۲.۴۹ میلیون Ordinal در بلاکچین بیت کوین ثبت شده است. روند Ordinals دستاوردهای قابل توجهی برای استخراج‌‎کنندگان بیت کوین به همراه داشته است که با استفاده از نرخ ارز امروزی ۱,۷۳۲ بیت کوین معادل ۴۶ میلیون دلار جمع‌آوری کرده اند. با این حال، اقتصاد BRC20 که کاهش قابل توجهی از ارزش خود را تجربه می‌کند، از پیامدهای سقوط اخیر قیمت بیت کوین در طول هفته گذشته متحمل شده است.

 

بازار BRC20 با ثبت بیش از ۱۲ میلیون ثبت نام در بلاکچین بیت کوین، رو به افول است

بر اساس آخرین آمار، بیش از ۱۲ میلیون Ordinal مرتبط با بلاکچین بیت کوین وجود دارد که تعداد فعلی به ۱۲,۴۹۴,۶۹۵ رسیده است. این روند پایدار منجر به جمع‌آوری بیش از ۳۰۰,۰۰۰ تراکنش تایید نشده مستند شده توسط mempool.space شده است.

 

روز شنبه، ماینرهای بیت کوین این نوع تراکنش‌ها و همچنین نقل و انتقالات مالی سنتی را تأیید کردند و در مجموع ۱,۷۳۷.۵۰ بیت کوین به ارزش ۴۶.۱۰ میلیون دلار از Ordinalها جمع‌آوری کردند. پنج روز پیش، در ۱۵ ژوئن، تعداد کل Ordinalها از مرز ۱۲ میلیون گذشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا