اخبار بیت‌ کوین

طولانی ترین روند نزولی بیت کوین از اوایل سال ۲۰۱۵

  • پادشاه کریپتو اکنون هفت شمع قرمز متوالی را در نمودار هفتگی ثبت کرده است.
  • آخرین باری که این اتفاق افتاد، بیت کوین تنها با قیمت ۲۲۰ دلار در ژانویه ۲۰۱۵ معامله می شد.
  • برترین ارز دیجیتال اخیراً پس از فروش وحشیانه، برای اولین بار از دسامبر ۲۰۲۰ به سطح ۲۵۰۰۰ دلار سقوط کرد.
  • بازار ارزهای دیجیتال تحت تأثیر فروپاشی گسترده Terra، یکی از بزرگترین پروژه های بلاک چین قرار گرفت.

 

تجمع امدادی در کارت ها؟

شایان ذکر است که شاخص قدرت نسبی (RSI) که توسط معامله گران برای نظارت بر احساسات بازار استفاده می شود، از زمان سقوط بازار ناشی از بیماری همه گیر که در ماه مارس رخ داد، تا این حد فروش نداشته است.

بیت کوین ممکن است یک شمع سبز چاپ کند به دلیل حجم فروش گسترده ای که در هفته گذشته ثبت شد. معامله‌گر انتظار دارد که اگر شاخص دلار (DXY) پس از رسیدن به بالاترین سطح در دهه‌های اخیر، آرام شود، بزرگترین ارز دیجیتال شاهد افزایش تسکین باشد.

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا