بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد

رابرت کیوساکی، نویسنده پدر پولدار، پدر فقیر، دلیل دوست داشتن بیت کوین و زمانی که شروع به سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال کرد را به اشتراک گذاشته است. او با انتظار دیدن ۱۰۰ هزار دلار به ازای هر بیت کوین، تأکید کرد که این ارز دیجیتال به کمک مالی فدرال رزرو یا دولت نیاز ندارد زیرا پول مردم است.

 

چرا رابرت کیوساکی بیت کوین را دوست دارد؟

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، پنجشنبه در توییتر دلیل دوست داشتن بیت کوین را به اشتراک گذاشت. او انتظار دارد قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار برسد. پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

کیوساکی روز پنجشنبه در توییتی توضیح داد که سال‌ها پیش، شاهد صعود قیمت بزرگترین ارز دیجیتال به ۲۰,۰۰۰ دلار بود و سپس تقریباً تمام ارزش آن کاهش یافت. در آن زمان او فکر می‌کرد بیت کوین تمام شده است. با این حال، زمانی که بیت کوین به آرامی به ۶,۰۰۰ دلار رسید، بسیاری از آن را خرید. استدلال او این بود که مردم از بیت کوین حمایت می‌کنند، نه فدرال رزرو یا دولت. بیت کوین به فدرال رزرو یا دولت برای نجات آن نیازی نداشت زیرا پول مردم است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا