انتظار دارم قیمت بیت کوین بسیار بالاتر رود

پل تودور جونز، مدیر میلیاردر صندوق سرمایه‌گذاری می‌گوید که ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین و اتریوم، ارزشی بسیار بالاتر از آنچه امروز میبینیم خواهند داشت. مدیر مشهور صندوق تامینی با تایید اینکه هنوز بیت کوین دارد، فاش کرد که همیشه کمی بیت کوین در پرتفولیوی خود نگه می‌دارد.

 

پل تودور جونز همچنان مالک بیت کوین است و میگوید قیمت بیت کوین بالاتر می‌رود

سرمایه‌گذار میلیاردر و مدیر مشهور صندوق سرمایه‌گذاری، پل تودور جونز، در مصاحبه‌ای با CNBC در مورد بیت کوین و اقتصاد ایالات متحده در روز دوشنبه صحبت کرد. جونز بنیانگذار شرکت مدیریت دارایی Tudor Investment Corp است. طبق گزارش فوربس، دارایی خالص فعلی او ۷.۵ میلیارد دلار است.

 

جونز در پاسخ به سوالی در مورد بیت کوین، استفاده از آن به عنوان محافظ در برابر تورم و اینکه آیا او هنوز مقداری بیت کوین دارد یا خیر، گفت:

من همیشه یک تخصیص کوچک به بیت‌کوین داشته‌ام.

 

از وی پرسیده شد که آیا ارز دیجیتالی که او به آن اشاره کرد، ارزشی بسیار بالاتر از آنچه امروز شاهدش هستیم، خواهد داشت، جونز پاسخ داد:

بله، فکر می‌کنم همین‌طور است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا