اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

قیمت بیت کوین به دلیل سیاست Fed بالا می‌رود!؟

رابرت کیوساکی، نویسنده مشهور کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، می‌گوید که فدرال رزرو با افزایش نرخ بهره اقتصاد ایالات متحده را نابود خواهد کرد. او به مردم توصیه می‌کند که روی پول واقعی سرمایه‌گذاری کنند و بیت کوین را به عنوان نمونه پول واقعی نام می‌برد.

 

نظر رابرت کیوساکی در مورد افزایش نرخ فدرال رزرو، اقتصاد ایالات متحده و بیت کوین

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، با هشدارهای بیشتری در مورد اقتصاد ایالات متحده و توصیه‌هایی در مورد اینکه سرمایه‌گذاران باید پول خود را در کجا بگذارند، بازگشته است.

 

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است و بیش از شش سال است که در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

کیوساکی روز جمعه توییت کرد که پس‌انداز‌کنندگان بازنده هستند و توضیح داد:

امروز، بدهی ایالات متحده به ۱۰۰ تریلیون دلار می‌رسد. تورم واقعی ۱۶ درصد است نه ۷ درصد. افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو اقتصاد ایالات متحده را نابود خواهد کرد. پس‌انداز‌کنندگان بزرگ‌ترین بازنده خواهند بود. در پول واقعی سرمایه‌گذاری کنید، مانند طلا، نقره و بیت کوین.

 

تعدادی از اقتصاددانان، مانند کسانی که در شرکت کارگزاری Nomura Securities حضور دارند، پیش‌بینی می‌کنند که ۱۰۰ واحد در ثانیه نرخ فدرال رزرو در هفته آینده افزایش خواهند یافت. Ed Yardeni، استراتژیست سرمایه‌گذاری، جمعه به CNBC گفت که او معتقد است فدرال رزرو به این نتیجه می‌رسد که شاید به جای ۷۵، فقط با ۱۰۰ واحد بتوان کار را جلو برد.

 

درباره بیت کوین بیشتر بدانید.

 

برخی از افراد، مانند ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و کتی وود، مدیر عامل شرکت آرک اینوست، هشدار داده‌اند که افزایش عمده نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا باعث رکود اقتصاد ایالات متحده می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا