قیمت بیت کوین به بالاترین حد ۲ هفته‌ای صعود کرد

قیمت بیت کوین برای اولین بار در دو هفته گذشته به بالای ۲۷,۰۰۰ دلار رسید، زیرا قیمت در روز سه‌شنبه از سطح مقاومت کلیدی خارج شد. به دنبال ضعف اخیر بازار، احساسات صعودی همچنان به بازگشت تدریجی خود ادامه می‌دهد.

 

قیمت بیت کوین

با بازگشت تدریجی احساسات صعودی به بازار، بیت کوین روز سه‌شنبه به بالاترین حد دو هفته اخیر رسید. پس از پایین‌ترین سطح ۲۶,۳۳۸.۵۴ دلار برای شروع هفته، BTC/USD به بالاترین سطح روزانه ۲۷,۱۴۷.۴۷ دلار در روز سه‌شنبه رسید.

 

در نتیجه افزایش قیمت، بیت کوین به قوی‌ترین نقطه خود از ۷ ژوئن، زمانی که به ۲۷,۴۰۲ دلار بود، رسید. به نظر می‌رسد که رالی امروز مصادف شد با شاخص قدرت نسبی (RSI) که از سقف خود در نقطه ۵۰.۰۰ خارج شد.

 

قدرت قیمت در زمان نگارش مقاله اکنون روی ۵۱.۷۱ است و سطح مقاومت قابل مشاهده بعدی در ۵۷.۰۰ است. در صورتی که گاوها بتوانند شاخص را به این نقطه ارسال کنند، احتمال زیادی وجود دارد که بیت کوین بالای ۲۷,۵۰۰ دلار باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا