قیمت بیت کوین به بالای ۲۶۰۰۰ دلار بازگشت

همزمان با آماده شدن بازارها برای آخرین ارقام تورم ایالات متحده، قیمت بیت کوین روز سه‌شنبه از سطح ۲۶,۰۰۰ دلار بالاتر رفت. انتظار می‌رود قیمت‌های مصرف‌کننده در ماه می به ۴.۱ درصد کاهش یابد که دو برابر هدف ۲ درصدی فدرال رزرو است.

 

قیمت بیت کوین

قبل از گزارش تورم آتی در ایالات متحده، بیت کوین (BTC) به بالای سطح ۲۶,۰۰۰ دلار بازگشت. پس از پایین ترین سطح ۲۵,۶۸۶.۰۴ دلار برای شروع هفته، BTC/USD در اوایل امروز به اوج ۲۶,۲۶۱.۱۴ دلار رسید.

 

این حرکت باعث شد که بیت کوین به سطح مقاومت اخیر در ۲۶,۳۰۰ دلار نزدیک شود که یکی از آخرین موانعی است که گاوها را از حرکت به سمت ۲۷,۰۰۰ دلار متوقف می‌کند. برای رسیدن به این سطح، سقف شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز باید شکسته شود.

 

این سطح ۴۷.۰۰ در اندیکاتور است و تا لحظه نگارش، قدرت قیمت در حال حاضر در ۴۴.۰۲ دنبال می‌شود. میانگین متحرک ۱۰ روزه نیز باید مسیر خود را تغییر دهد و از مسیر نزولی فعلی خود منحرف شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا