پیش‌بینی قیمت بیت کوین برای سال ۲۰۲۴

در حالی که بیت کوین در نیمه اول سال ۲۰۲۳ عملکرد قوی از خود نشان داده است، مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات شرکت کریپتویی  Matrixport، پیش‌بینی‌ای را در ۵ ژوئیه ۲۰۲۳ منتشر کرد و بیان کرد که بیت کوین (BTC) تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۲۵,۰۰۰ دلار خواهد رسید. Thielen’s این پیش‌بینی بر اساس سیگنالی است که نشان‌دهنده پایان بازار نزولی است، که زمانی رخ داد که، بیت کوین به بالاترین حد خود در ۱۲ ماه از زمان زمستان کریپتویی ۲۰۲۲ رسید.

 

قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۲۵,۰۰۰ دلار خواهد رسید

قیمت بیت کوین طی سه روز گذشته یک دوره تثبیت را تجربه کرده است. با این حال، ارزش بیت کوین همچنان شاهد افزایش قابل توجه ۱۷.۵ درصدی در ۳۰ روز گذشته و افزایش قابل توجه ۷۲ درصدی در برابر دلار آمریکا در شش ماه گذشته بوده است. این حرکت صعودی اخیر جرقه پیش‌بینی‌های متعددی را برانگیخته است.

 

سه روز پیش، دو پیش‌بینی در مورد قیمت BTC تا پایان سال ۲۰۲۳ ارائه کردیم. این گزارش‌ها طیف گسترده‌ای از پیش‌بینی‌ها را از ۲۵,۰۰۰ دلار تا ۴۰,۰۰۰ دلار برای هر بیت کوین نشان می‌داد. در ۵ ژوئیه ۲۰۲۳، مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات ماتریکسپورت، پیش‌بینی خود را برای پایان سال ۲۰۲۴ منتشر کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا