چشم‌انداز قیمت بیت کوین در ماه می

در اواسط ماه می بیت کوین عمدتاً کاهش یافته است، زیرا بازارها چندین قطعه کلیدی از داده‌های اقتصادی را هضم کردند. تیتر یک افزایش نرخ دیگری توسط فدرال رزرو بود و در شرایطی رخ داد که حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده به میزان قابل توجهی بالاتر از حد انتظار افزایش یافت. با رفتن به دو هفته آخر ماه، آیا گاوها در آستانه بازگشت هستند؟

 

وضعیت فعلی بازار

در نیمه ماه مه، بیت کوین به پایین‌ترین حد دو ماهه سقوط کرد، زیرا احساسات بازار به دنبال رشدهای قوی آپریل تغییر کرد. با انتشار چندین نقطه داده کلیدی که همه در یک پنجره کوتاه منتشر شدند، تا حدودی انتظار می‌رفت که عدم قطعیت قیمت وجود داشته باشد.

 

فدرال رزرو، چند روز پس از افزایش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی به ۲۵۳,۰۰۰، در مقابل انتظار ۱۸۰,۰۰۰، نرخ بهره را ۲۵ واحد افزایش داد. از آن زمان، تورم در ماه آپریل به ۴.۹ درصد کاهش یافت، در حالی که بسیاری هنوز در مورد اینکه فدرال رزرو در نشست ژوئن چه خواهد کرد، مطمئن نیستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا