چشم‌انداز قیمت بیت کوین در ماه ژوئن

در نیمه ماه ژوئن، بازارهای کریپتو تحت تاثیر عوامل کلان متعددی قرار گرفته اند که خرس‌ها را به فعالیت بازگردانده است. بیت کوین برای اولین بار از ماه مارس به زیر ۲۵,۰۰۰ دلار رسید، زیرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) از Binance و Coinbase شکایت کرد. فدرال رزرو همچنین سیاست افزایش نرخ بهره خود را متوقف کرده است، زیرا معامله‌گران هنوز مطمئن نیستند که این امر برای بازارها چه معنایی دارد.

 

چشم‌انداز ژوئن

بیت کوین (BTC) در روز جمعه به بالای ۲۵,۰۰۰ دلار بازگشت، زیرا معامله‌گران برای خرید افت اخیر قیمت حرکت کردند. بزرگترین ارز دیجیتال جهان در اوایل این هفته به ضعیف‌ترین نقطه خود از ۱۶ مارس سقوط کرد که توسط آخرین تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره آغاز شد.

 

گاوهایی که در روزهای اخیر به بیت کوین بازگشته اند، به دلیل فروش بیش از حد قیمت‌ها، با شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر سطح ۳۰.۰۰، این کار را انجام می‌دهند. شاخص اکنون از سقف ۴۳.۰۰ خارج شده که باعث افزایش حرکت شده است.

 

نقطه قابل مشاهده بعدی مقاومت در ۵۰.۰۰ و ۵۷.۰۰ پس از آن است. اگر گاوها فراتر از هر دوی این موارد حرکت کنند، بیت کوین احتمالاً در چند هفته آینده بالای ۲۷,۵۰۰ دلار معامله خواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا