قیمت بیت کوین در روز دوشنبه پس از بازیابی ضررها

قیمت بیت کوین روز دوشنبه، پس از بازیابی ضررهای اخیر در آخر هفته، تثبیت شد و زمینه را برای صعود بالقوه هفته آینده فراهم کرد. قیمت در روز دوشنبه نزدیک به بالاترین حد یک هفته‌ای معامله شد که اندکی کمتر از سطح مقاومت کلیدی بود.

 

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین (BTC) پس از کاهش به پایین‌ترین سطح سه ماهه در هفته گذشته، از آن زمان به بعد رشد کرد و در روز دوشنبه نزدیک به بالاترین حد یک هفته‌ای معامله شد و در عین حال شاهد تثبیت شد. BTC/USD برای شروع هفته به اوج روزانه ۲۶,۶۷۵.۹۳ دلار رسید که قوی‌ترین نقطه آن از ۱۱ ژوئن است.

 

این حرکت قیمت را به سطح مقاومت کلیدی ۲۶,۸۰۰ دلار نزدیک کرد که معمولاً آخرین خط دفاعی قبل از رسیدن به ۲۷,۰۰۰ دلار است. برای حرکت فراتر از این نقطه، یک شکست نیز باید در شاخص قدرت نسبی (RSI)، به ویژه در سقف ۵۰.۰۰ رخ دهد.

 

در زمان نوشتن این مقاله، این شاخص در ۴۸.۸۷ قرار دارد، زیرا معامله‌گران شروع به آماده شدن برای پتانسیل شکست می‌کنند. اگر این اتفاق بیفتد، معامله‌گران احتمالا سطح ۲۷,۳۰۰ دلار را هدف قرار خواهند داد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا