قیمت بیت کوین با ضعف دلار بالاتر می‌رود

بیت کوین روز سه‌شنبه در نتیجه کاهش ارزش دلار آمریکا پس از مذاکرات شکست خورده برای مقابله با بحران سقف بدهی، دوباره بازگشت. پرزیدنت بایدن گفت ما بار دیگر تاکید کردیم که نکول از روی میز خارج است و تنها راه پیشروی، حسن‌نیت به سوی یک توافق دو حزبی است.

 

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین (BTC) در روز سه‌شنبه در نتیجه ضعف دلار در پی مذاکرات شکست خورده برای افزایش سقف بدهی ایالات متحده، به بالای ۲۷,۰۰۰ دلار رسید. پس از کاهش به ۲۶,۷۱۴.۱۸ دلار برای شروع هفته، BTC/USD در اوایل امروز به اوج ۲۷,۴۳۴.۶۸ دلار رسید.

 

سود روز سه‌شنبه باعث شد که بیت کوین به طور جزئی از سطح مقاومت ۲۷,۳۰۰ دلار خارج شود. این مصادف بود با شاخص قدرت نسبی (RSI) که از سقف خودش در ۴۴.۰۰ بالا رفت.

 

در زمان نگارش این مقاله، این شاخص اکنون روی ۴۷.۱۰ قرار دارد و منطقه آتی ۵۰.۰۰ هدف احتمالی برای گاوها است. اگر آنها به این نقطه برسند، احتمال معقولی وجود دارد که بیت کوین بالای ۲۷,۶۰۰ دلار معامله شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا