قیمت بیت کوین به زیر ۲۷,۰۰۰ دلار سقوط کرد

قیمت بیت کوین در ۱۷ می به زیر سطح ۲۷,۰۰۰ دلار سقوط کرد، زیرا عدم اطمینان بازار در بحبوحه بحران سقف بدهی در ایالات متحده همچنان بالا بود. کنگره همچنان به مذاکره درباره شرایط افزایش احتمالی تا حد مجاز ادامه می‌دهد، قبل از اینکه پول دولت ایالات متحده در اول ژوئن تمام شود.

 

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین (BTC) روز چهارشنبه به دنبال گزارش خرده فروشی در ایالات متحده به زیر سطح ۲۷,۰۰۰ دلار رسید. BTC/USD در اوایل امروز که به دنبال اوج روز سه‌شنبه یعنی ۲۷,۲۲۳.۰۷ دلار بود، به پایین‌ترین سطح ۲۶,۷۸۵.۴۱ دلار رسید.

 

فروش امروز در حالی اتفاق می‌افتد که بیت کوین نتوانست از سقف قیمت اصلی خود در مرز ۲۷,۳۰۰ دلار فراتر رود، که منجر به تغییر در احساسات نزولی شد. این کاهش همچنین همزمان با شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) بود که نتوانست نقطه مقاومت خود را در ۴۲.۰۰ بشکند.

 

در زمان نوشتن، قدرت قیمت در ۳۸.۰۸ دنبال می‌شود و به نظر می‌رسد نزدیک به منطقه حمایت ۳۶.۰۰ باشد. در صورت رسیدن به این نقطه، این احتمال وجود دارد که بیت کوین به زیر ۲۶,۰۰۰ دلار سقوط کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا