کاهش قیمت بیت کوین برای شروع آخر هفته میلادی

بیت کوین برای شروع آخر هفته در حال تثبیت بود، زیرا قیمت‌ها بار دیگر به زیر ۱۷,۰۰۰ دلار سقوط کرد. این حرکت در حالی صورت می‌گیرد که معامله‌گران به هضم آخرین گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده ادامه دادند. اتریوم نیز امروز با کاهش قیمت به زیر یک نقطه مقاومت کلیدی، اندکی کاهش یافت.

 

قیمت بیت کوین

بیت کوین (BTC) به دنبال گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) برای شروع آخر هفته، کمی کاهش یافت.

 

ارقام دیروز نشان داد که ۲۶۳,۰۰۰ شغل به اقتصاد آمریکا اضافه شده است که بهتر از انتظار ۲۰۰,۰۰۰ بازار است. این افزایش مشاغل باعث شده است که بازارهای ارزهای دیجیتال در مورد اینکه فدرال رزرو در جلسه سیاست بعدی خود چه خواهد کرد، مطمئن نیستند.

 

BTC/USD پس از انتشار این خبر به پایین ترین سطح خود یعنی ۱۶,۸۷۷.۸۸ دلار سقوط کرد که کمتر از اوج روز جمعه ۱۷,۱۱۶.۰۴ دلار است. شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) نیز کاهش یافته است و اکنون در ۵۲.۱۶ است که نزدیک به کف ۵۲.۰۰ است.

 

با وجود این، میانگین متحرک ۱۰ روزه اکنون به طور کامل از همتای ۲۵ روزه خود عبور کرده است که به نظر می‌رسد سیگنالی از حرکت صعودی آینده باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا