قیمت بیت کوین از پایین‌ترین سطح ۲ ماهه بازگشت

قیمت بیت کوین در روز شنبه از پایین‌ترین سطح دو ماهه خود بازگشت، زیرا گاوها برای خرید افت اخیر قیمت وارد بازار شدند. حرکت روز شنبه در حالی انجام شد که ارز دیجیتال از نقطه پشتیبانی اخیر، پس از شکست دیروز، دوباره برگشت.

 

قیمت بیت کوین

بیت کوین (BTC) روز شنبه از پایین‌ترین سطح دو ماه اخیر خود فاصله گرفت، زیرا گاوها تصمیم گرفتند افت اخیر را خریداری کنند. پس از سقوط به ۲۵,۸۷۸.۴۳ دلار در روز جمعه، BTC/USD به بالاترین سطح روزانه ۲۶,۹۸۹.۰۷ دلار در اوایل روز رسید.

 

بازگشت امروز باعث می‌شود که بیت کوین پس از شکست روز جمعه به بالای نقطه حمایتی کلیدی در ۲۶,۵۰۰ دلار جهش کند. به نظر می‌رسد که این اتفاق زمانی رخ داده است که شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) یک کف برای خود در ۳۶.۰۰ پیدا کرده است.

 

در زمان نگارش این مقاله، قدرت قیمت در ۳۷.۹۹ دنبال می‌شود، با سقف ۴۳.۰۰ به عنوان یک هدف احتمالی. اگر گاوها قیمت را به این نقطه هدایت کنند، احتمالاً بیت کوین این آخر هفته به بالای سطح ۲۷,۰۰۰ دلار باز خواهد گشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا