قیمت بیت کوین پیش از رویدادهای کلیدی اقتصادی

بیت کوین معاملات هفته را در حالی آغاز کرد که بازارها برای هفته مهمی از رویدادهای اقتصادی ایالات متحده آماده می‌شدند. در روز چهارشنبه، فدرال رزرو انتظار می‌رود نرخ‌ها را ۲۵ واحد افزایش دهد و حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در ماه آپریل، جمعه آینده منتشر شود.

 

قیمت بیت کوین

بیت کوین (BTC) در روز دوشنبه به روند کاهشی خود ادامه داد، زیرا بازارها در آستانه یک هفته مهم از رویدادهای اقتصادی در حال تثبیت بودند. پس از بالاترین سطح ۲۹,۹۵۲.۰۳ دلار در روز یکشنبه، BTC/USD در اوایل امروز به پایین‌ترین سطح روزانه ۲۸,۳۶۰.۵۰ دلار سقوط کرد.

 

این حرکت باعث شد که بیت کوین برای مدت کوتاهی به زیر یک نقطه حمایت کلیدی در ۲۸,۵۰۰ دلار سقوط کند و به پایین‌ترین حد خود از ۲۷ آپریل رسیده است. به طور کلی، بیت کوین تقریباً ۴ درصد بالاتر از همان نقطه در هفته گذشته است، زمانی که قیمت‌ها نزدیک به ۲۷,۰۰۰ دلار بود.

 

در نتیجه فروش امروز، شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح ۵۰.۰۰ به یک طبقه کاهش یافته است. این شاخص در حال حاضر در سطح ۵۰.۰۹ قرار دارد و BTC از پایین‌ترین سطح قبلی خود بازگشته است و در حال حاضر در ۲۸,۵۹۱.۶۶ دلار معامله می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا