قیمت بیت کوین پیش از گزارش اعتماد مصرف‌کننده

قیمت بیت کوین در روز سه‌شنبه نزدیک به پایین‌ترین سطح چهار هفته‌ای خود باقی ماند، زیرا قیمت‌ها به نقطه حمایتی در حدود ۲۷,۰۰۰ دلار سقوط کردند. این کاهش پیش از گزارش اعتماد مصرف‌کننده در ایالات متحده در بعدازظهر امروز رخ داد که انتظار می رود از ۱۰۴.۲ به ۱۰۴ در آپریل کاهش یابد.

 

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین (BTC) به معاملات نزدیک به پایین‌ترین سطح یک ماهه خود ادامه داد، در حالی که بازارها برای گزارش اعتماد مصرف‌کننده آتی در ایالات متحده آماده می‌شدند. پس از بالاترین سطح ۲۷,۷۰۱.۲۶ دلار دیروز، BTC/USD در روز سه‌شنبه به ۲۷,۰۷۰.۸۵ دلار کاهش یافت.

 

این ضعیف‌ترین نقطه‌ای است که بیت کوین از ۲۸ مارس به بعد سقوط کرده است، یعنی زمانی که آخرین بار زیر ۲۷,۰۰۰ دلار معامله شد. به نظر می‌رسد که این افت زمانی رخ داده است که شاخص قدرت نسبی (RSI) به سمت یک طبقه در ۴۱.۰۰ حرکت کرده است.

 

در زمان نگارش این مقاله، پس از شکست ناموفق سقف در ۴۵.۰۰، قدرت قیمت در ۴۳.۱۴ دنبال می‌شود. اگر خرس‌ها این شاخص را به زیر ۴۱.۰۰ برسانند، احتمال زیادی وجود دارد که BTC با قیمت ۲۶,۵۰۰ دلار به طبقه پایین‌تر حرکت کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا