قیمت بیت کوین با نزدیک شدن به جلسه فدرال رزرو

قیمت بیت کوین از زیان روز سه‌شنبه بازگشت، زیرا تمام تمرکز در بازار به تصمیم امروز فدرال رزرو ایالات متحده برای نرخ‌گذاری معطوف شد. به طور گسترده انتظار می‌رود که فدرال رزرو در نشست ماه می نرخ بهره را ۲۵ واحد افزایش دهد.

 

قیمت بیت کوین

بیت کوین (BTC) در روز چهارشنبه دوباره رشد کرد، زیرا تمام تمرکز در بازار به تصمیم امروز فدرال رزرو برای نرخ‌گذاری معطوف شد. پس از پایین ترین سطح ۲۷,۹۳۵.۷۳ دلار در روز سه‌شنبه، BTC/USD به بالاترین حد روزانه ۲۸,۸۸۱.۳۰ دلار در اوایل روز رسید.

 

این زمانی رخ داد که بیت کوین برای شروع هفته، شکست درازمدت خود را با قیمت ۲۷,۶۰۰ دلار رد کرد. به طور کلی، با نزدیک شدن میانگین متحرک ۱۰ روزه به همتای ۲۵ روزه خود، حرکت اندکی بالاتر رفته است.

 

اگر این متقاطع رو به بالا رخ دهد، این می‌تواند سیگنالی باشد که گاوها باید فشار را تشدید کنند و به طور بالقوه بیت کوین را به بالای ۳۰,۰۰۰ دلار برگردانند. برای اینکه این اتفاق بیفتد، شاخص قدرت نسبی (RSI) ابتدا باید از سقف ۵۲.۰۰ عبور کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا