اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچینتحلیل فاندامنتال

قیمت بیت کوین سه‌شنبه نیز تثبیت شد

در حالی که بازارها برای یک هفته بزرگ از داده‌های اقتصادی ایالات متحده آماده می‌شدند، ارزهای دیجیتال به تثبیت دستاوردهای اخیر در ۲۴ ژانویه ادامه دادند. ارقام تولید ناخالص داخلی (GDP) برای سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ در روز پنجشنبه منتشر خواهد شد و پس از آن اطلاعات احساسات مصرف‌کننده در روز بعد منتشر خواهد شد.

 

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین (BTC) برای سومین روز متوالی تثبیت شد، زیرا معامله‌گران از روز شنبه به سود خود ادامه دادند، زمانی که قیمت‌ها به بالاترین حد در پنج ماه گذشته رسید. علیرغم تجمیع، BTC/USD در بیشتر امروز بالای ۲۳,۰۰۰ دلار باقی ماند و در این فرآیند به ۲۳,۱۳۴.۰۱ دلار رسید.

 

این کمتر از ۲۴ ساعت پس از معامله در کمترین قیمت ۲۲,۶۵۴.۳۰ دلار که نزدیک به حمایت کوتاه مدت در ۲۲,۵۰۰ دلار است، رخ می‌دهد. BTC در حال حاضر با قیمت ۲۲,۹۱۳.۵۴ دلار معامله می‌شود و این در حالی است که شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) به سقف ۸۶.۰۰ نزدیک شده است.

 

در زمان نگارش این مقاله، شاخص در سطح ۸۵.۰۹ ردیابی می‌شود و کف آن در ۸۰.۰۰ یکی دیگر از مقصدهای احتمالی معامله‌گران است. میانگین متحرک ۱۰ روزه نیز نشانه‌هایی از اوج خود را نشان می‌دهد که می‌تواند منجر به تغییر ناگهانی حرکت شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

14 − 10 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا