قیمت بیت کوین پیش از گزارش تورم ایالات متحده

قیمت بیت کوین در روز چهارشنبه نزدیک به کف کلیدی در ۲۷,۳۰۰ دلار بود، زیرا بازارها گزارش تورم آتی ایالات متحده را پیش‌بینی می‌کردند. انتظار می‌رود قیمت‌های مصرف‌کننده در ماه گذشته ۵ درصد باقی بماند که می‌تواند توجیهی برای تصمیم فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره در هفته گذشته باشد.

 

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین (BTC) در روز چهارشنبه به تثبیت ادامه داد، زیرا بازارها منتظر آخرین گزارش تورم از ایالات متحده بودند. پس از بالاترین سطح ۲۷,۸۲۴.۳۹ دلار در روز سه‌شنبه، BTC/USD در اوایل امروز به پایین‌ترین سطح روزانه ۲۷,۳۷۵.۶۰ دلار سقوط کرد.

 

حرکت امروز بیت کوین را به نقطه حمایت کلیدی در ۲۷,۳۰۰ دلار نزدیک کرد، با این حال قیمت‌ها از آن زمان به بعد افزایش یافته است. به طور کلی، به نظر می‌رسد که افت قبلی پس از شکست در شاخص قدرت نسبی (RSI) رخ داده است.

 

قدرت قیمت بیت کوین در ۴۳.۰۰ به زیر یک طبقه حرکت کرد، با ردیابی شاخص در ۴۲.۶۳ در زمان نوشتن. بیت کوین اکنون با قیمت ۲۷,۶۰۷.۹۶ دلار معامله می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا