قیمت بیت کوین پس از گزارش NFP

با ادامه واکنش بازارها به گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) در روز جمعه گذشته، قیمت بیت کوین برای شروع هفته به زیر ۲۸,۰۰۰ دلار سقوط کرد. گزارش حقوق و دستمزد ۲۵۰,۰۰۰ در مقابل انتظار ۱۸۰,۰۰۰ شغل بود.

 

قیمت بیت کوین

با ادامه واکنش بازارهای ارزهای دیجیتال به آخرین گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی، قیمت بیت کوین (BTC) برای شروع هفته کاهش یافت. تعداد مشاغل اضافه شده به اقتصاد ایالات متحده بیش از حد انتظار بود که از نظر بسیاری تصمیم فدرال رزرو برای افزایش ۰.۲۵ درصدی نرخ بهره را توجیه می‌کند.

 

در نتیجه، BTC/USD در اوایل امروز به پایین‌ترین حد روزانه ۲۷,۶۹۱.۲۶ دلار سقوط کرد، پس از اوج ۲۹,۱۱۹.۳۸ دلار در روز قبلش. به طور کلی، بیت کوین اکنون برای سومین جلسه متوالی سقوط کرده است و این افت اخیر قیمت‌ها را به پایین‌ترین حد یک هفته اخیر رساند.

 

یکی از کاتالیزورهای کاهش، شکستی بود که بر روی شاخص قدرت نسبی (RSI) رخ داد که در ۴۷.۰۰ به زیر یک طبقه سقوط کرد. در زمان نگارش این مقاله، این شاخص در ۴۴.۳۲ قرار دارد، با کف ۴۲.۰۰ یک هدف بالقوه برای خرس‌ها.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا