قیمت بیت کوین پس از آخر هفته‌ای نزولی

بیت کوین هفته را در آستانه تقاطع نزولی دو خط روند میانگین متحرک کلیدی آغاز کرد که می‌تواند نشانه افت قیمت آتی باشد. میانگین متحرک ۱۰ روزه و ۲۵ روزه در حال عبور است که به طور بالقوه منجر به شکستن سطح ۲۷,۰۰۰ دلار می‌شود.

 

قیمت بیت کوین

بیت کوین (BTC) در آستانه ثبت یک تقاطع نزولی از میانگین متحرک ۱۰ روزه و ۲۵ روزه خود است. روند نزولی اخیر که امروز BTC/USD را به پایین‌ترین سطح روزانه ۲۷,۱۹۲.۰۳ دلار رساند، همچنین منجر به تغییر کلی در حرکت بازار شده است.

 

این پایین‌ترین قیمت بیت کوین کمتر از یک روز پس از معامله بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان با ۲۷,۹۷۹.۹۸ دلار است. به طور کلی، BTC بیش از ۷ درصد کمتر از همان نقطه در هفته گذشته، زمانی که قیمت آن بالای ۳۰,۰۰۰ دلار بود، کاهش یافت.

 

علاوه بر تقاطع بالقوه میانگین متحرک، شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) همچنان نزدیک به یک طبقه در ۴۲.۰۰ شناور است. در زمان نگارش این مقاله، این شاخص در ۴۴.۱۱ قرار دارد و BTC در ۲۷,۵۵۰.۰۰ دلار معامله می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا