مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهان

بیت کوین نیاز به ارتقایی مشابه کارادانو دارد

چارلز هاسکینسون معتقد است که تغییر بیت کوین به یک پروتکل جدید برای بقای آن ضروری است. با گران شدن سریع منابع انرژی، تأثیر زیست‌محیطی اعتبارسنجی دارایی‌های رمزنگاری PoW به شدت مورد بررسی قرار می‌گیرد. چارلز هاسکینسون، مدیر عامل IOG به آخرین گزارش کاخ سفید به استفاده بیش از حد از انرژی توسط چندین صنعت، از جمله استخراج ارزهای دیجیتال اشاره می‌کند. او ادامه داد که این مقاله که به دستور رئیس جمهور جو بایدن منتشر شده است، اساسا به دنبال ممنوعیت بیت کوین است که بر اساس مکانیسم اجماع اثبات کار (PoW) است، آن هم به دلیل مصرف بالای انرژی و عوامل زیست‌محیطی.

 

Cardano’s Ofelimous برای نجات؟

در یک به‌روز‌رسانی ویدیویی جدید، رئیس کاردانو گفت EPA و DOE قصد دارند با شرکت‌های رمزنگاری صحبت کنند تا اساساً به آنها بگویند که روش کار ارزهای دیجیتال خود را تغییر دهند. به عبارت دیگر، بیت کوین باید ممنوع شود. با این حال، استفاده از پروتکل Cardano، Ofelimous، می تواند به بیت کوین کمک کند تا از عصبانیت تنظیم‌کننده‌ها جلوگیری کند و به عنوان یک ارز دیجیتال زنده بماند. برای افراد ناآشنا، Ofelimous یک پروتکل اثبات کار مفید (PoUW) است و هدف اصلی آن حداقل رساندن ردپای کربن زنجیره های PoW مانند بیت کوین است.

 

با توجه به مقیاس پذیرش فضای دارایی دیجیتال، هاسکینسون معتقد است که امتیازدهی به کربن استخراج کریپتو توسط مقامات در سراسر جهان اجتناب ناپذیر است.

 

مدیر اجرایی ضمن اشاره به موضع خود مبنی بر اینکه PoS بسیار برتر از PoW است، خاطرنشان کرد:

بسیار واضح است که افرادی در این دولت و احزاب سیاسی مختلف در سراسر جهان وجود دارند که واقعاً می‌خواهند استخراج کربن ارزهای دیجیتال را تمام کنند. همیشه این موضع را در نظر بگیرید که اثبات سهام یک مکانیسم توافقی بسیار برتر از بسیاری جهات است، با این فرض که می‌توانید الزامات طراحی شبکه و الزامات امنیتی را برطرف کنید، به همین دلیل است که ما هفت سال نوآوری را با Ourobouros سپری کردیم و آن را وارد بازار کردیم.

 

درباره بلاکچین کاردانو بیشتر بدانید.

 

او حتی افزود که این گزارش به طور دقیق مزیت عظیم سیستم‌های PoS از نظر استفاده را منعکس می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا