پروژه استخراج بیت کوین در السالوادور افزایش میابد

عملیات Volcano Energy در السالوادور افزایش می‌یابد!

 

پروژه ماینینگ سبز با انرژی آتشفشانی در السالوادور برمی‌خیزد

Volcano Energy، یک پروژه استخراج بیت کوین، از ساخت یک تاسیسات تولید برق تجدیدپذیر ۲۴۱ مگاواتی در السالوادور خبر داد. این عملیات، که بیشتر انرژی خود را با استفاده از سلول‌های فتوولتائیک (خورشیدی) دریافت می‌کند، به آنچه که یکی از بزرگترین مزارع استخراج بیت کوین در جهان نامیده می‌شود، با ظرفیت پردازش ۱.۳ EH/s در مرحله اول انرژی خواهد داد.

 

برآورد می‌‌شود که هزینه کل توسعه به ۱ میلیارد دلار برسد و فاز اول ۲۵۰ میلیون دلاری توسط رهبران صنعت بیت کوین تامین مالی شده است. تتر یکی از شرکت‌هایی است که در این پروژه به عنوان بخشی از سیاست توسعه سرمایه‌گذاری در ماینینگ و انرژی‌های تجدیدپذیر اخیراً اعلام شده است.

 

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، اظهار داشت:

Volcano Energy یکی از پیشگامانه‌ترین و استراتژیک‌ترین ابتکاراتی است که ما روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنیم و مشتاقانه منتظریم تا در کنار Josue Lopez، مدیر عامل Volcano Energy و تیمش کار کنیم تا السالوادور را به یک نیروی جهانی در تولید انرژی‌های تجدیدپذیر تبدیل کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا