عملیات استخراج بیت کوین شرکت تتر در اروگوئه

تتر یک پروژه استخراج بیت کوین پایدار در اروگوئه را اعلام می‌کند.

 

تتر پروژه استخراج بیت کوین را در اروگوئه اعلام کرد

تتر، شرکتی که پشت انتشار بزرگترین استیبل کوین با ارزش بازار است، از آغاز پروژه جدید استخراج بیت کوین پایدار در اروگوئه خبر داده است. به عنوان بخشی از گسترش اخیر خود در بخش انرژی، تتر اظهار داشت که اکنون در حال سرمایه‌گذاری در منابع انرژی تجدیدپذیر برای حمایت و ترویج استخراج پایدار بیت کوین است، یک جزء اساسی در حمایت از قوی‌ترین و ایمن‌ترین شبکه پولی جهان.

 

تتر اروگوئه را برای این عملیات به دلیل ویژگی‌های خاصی که این کشور ارائه می‌دهد انتخاب کرد و اظهار داشت که اکثریت چشمگیر تولید انرژی اروگوئه از منابع تجدیدپذیر حاصل می‌شود و آن را به محیطی ایده‌آل برای عملیات انرژی بر ما تبدیل می‌کند.

 

در این باره، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر اظهار داشت:

تعهد تزلزل‌ناپذیر ما به انرژی‌های تجدیدپذیر تضمین می‌کند که هر بیت کوینی که استخراج می‌کنیم، در عین حفظ امنیت و یکپارچگی شبکه بیت کوین، کمترین ردپای زیست محیطی را به جا می‌گذارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا