اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

استخراج بیت کوین می‌تواند تولید انرژی را متحول کند

Arcane Research، یک شرکت تجزیه و تحلیل دارایی دیجیتال، گزارشی را منتشر کرده است که استخراج بیت کوین و رابطه آن با انرژی جهانی را بررسی می‌کند. برخلاف نظرات رایج، تحقیقات Arcane بیان می‌کند که استخراج بیت کوین تأثیر مثبت خالصی بر انرژی و محیط زیست خواهد داشت. این مقاله استدلال می‌کند که صنعت ماینینگ می‌تواند تولید انرژی در سراسر جهان را به سمت بهتر شدن تغییر دهد، برخلاف تصور مکرر آن به عنوان یک آسیب اجتماعی و زیست‌محیطی.

 

تقویت شبکه و فناوری‌های تجدیدپذیر

این گزارش که روز چهارشنبه منتشر شد، چهار راه را ارائه می‌کند که از طریق آنها استخراج می‌تواند سیستم‌های انرژی را به شکلی مطلوب و اقتصادی بهبود بخشد.

 

استخراج‌کنندگان می‌توانند به عنوان آخرین خریدار برای منابع انرژی غیرقابل کنترل و تجدیدپذیر مانند باد و خورشید عمل کنند. این به دلیل تقاضای ثابت برق دربافتی توسط ماینرها و واکنش فوری به هر شوک در عرضه است.

 

واکنش‌پذیری ماینر همچنین به صنعت این امکان را می‌دهد که در صورت افزایش تقاضا، انرژی را به شبکه بازگرداند. به عنوان مثال، شرکت‌های ماینینگ در تگزاس در ماه ژوئیه برای کمک به محافظت از شبکه در طول موج گرما، به عنوان بخشی از یک برنامه پاسخگویی به تقاضا در سراسر ایالت، برق خود را قطع کردند.

 

برای اطلاعات بیشتر درباره این مقاله و مشاهده متن کامل آن می‌توانید به arcane مراجعه کنید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا