بیت کوین آماده از سرگیری چرخه صعودی است

مایک مک گلون، تحلیلگر ارشد کالاهای بلومبرگ، معتقد است که اتفاق‌های خوب برای بازارهای بیت کوین در راه است، زیرا استراتژیست بازار روز دوشنبه توضیح داد که به نظر می‌رسد بیت کوین تمایل خود به عملکرد بهتر را از سر می‌گیرد. اظهارات مک گلون به دنبال پیش‌بینی قبلی او بود که به نظر می‌رسد بیت کوین و اتریوم بخش عمده‌ای از برداشت‌های خود را تکمیل کرده‌اند.

 

مایک مک گلون معتقد است که بازار رو به بهبودی است

مایک مک گلون متقاعد شده است که بیت کوین بهبودی در پیش دارد زیرا او اخیراً در توییتی درباره یک اتفاق خوب برای بیت کوین صحبت کرد. توضیح مک گلون این است که مقاومت بیت کوین در برابر شاخص سهام نزدک ۱۰۰ در ۱ به ۱ ممکن است در حال انتقال به حمایت باشد. مک گلون همچنین نموداری را به اشتراک گذاشت که به گفته او نشان می‌دهد قیمت کریپتو از محدودیت سطح شاخص سهام در سه ماهه چهارم فرار می‌کند، به دلیل محرک‌های مالی و پولی بی‌سابقه.

 

در حال حاضر، مک گلون می‌گوید آنچه در بیشتر تاریخچه ارزهای دیجیتال معیار ثابت بوده، کاهش ریسک نسبی آن در مقابل شاخص سهام است.

 

استراتژیست بازار ادامه می‌دهد:

در ۲ برابر، نوسانات سالانه بیت کوین در پایان سال ۲۰۲۲ با ۴ برابر در پایان سال ۲۰۲۱ مقایسه می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا