سرمایه‌گذاران بیت کوین ثروتمندتر می‌شوند

نویسنده معروف کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، می‌گوید که سرمایه‌گذاران بیت کوین زمانی ثروتمندتر خواهند شد که فدرال رزرو، خزانه‌داری و وال استریت محورها، تریلیون‌ها دلار چاپ کنند.

 

رابرت کیوساکی پیش‌بینی می‌کند که سرمایه‌گذاران بیت کوین ثروتمندتر شوند

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، پیش‌بینی کرده است که صاحبان بیت کوین ثروتمندتر می‌شوند در حالی که پس انداز کننده پول جعلی بزرگترین بازنده خواهند بود.

 

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

کیوساکی روز پنجشنبه توییت کرد افرادی که طلا، نقره و بیت کوین دارند، زمانی که فدرال رزرو، خزانه داری و وال استریت محورها، تریلیون‌ها دلار چاپ کنند، ثروتمندتر خواهند شد.

 

وی تاکید کرد:

پس‌انداز کنندگان پول جعلی بزرگترین بازنده خواهند بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا