بیت کوین در مسابقات پورشه کاررا

سباستین ملروز، راننده اسکاتلندی سالوادورایی اولین حضور خود را در مسابقات قهرمانی مسابقات قهرمانی کاپ پورشه کاررا انجام داد. این جوان ۲۵ ساله که سال گذشته در یک سریال تلویزیونی محبوب نتفلیکس شرکت کرد، یک ۹۱۱ با نام تجاری بیت کوین را رانندگی می‌کند که پرچم السالوادور دوستدار رمزارز را روی سقف خود نشان می‌دهد.

 

حضور بیت کوین در جام پورشه کاررا

تیم مسابقه‌ای بریتانیایی بیت کوین ریسینگ به همراه ریچاردسون ریسینگ به جام پورشه کاررا پیوستند تا نه تنها در یکی از بزرگ‌ترین مسابقات بریتانیا جوایزی را کسب کنند، بلکه برای ترویج رمزارزها نیز جوایزی را کسب کنند. این تیم یک تازه‌وارد به این سری، راننده اسکاتلندی سالوادوری، سباستین ملروز را استخدام کرد که در آخر هفته گذشته در پیست دونینگتون پارک شروع به کار کرد.

 

ملروز که شهرت زیادی را مدیون شرکت در نمایش بازی دوستیابی Too Hot to Handle در نتفلیکس است، پشت فرمان Bitcoin Porsche، یک ۹۱۱ GT3 پانصد اسب بخاری که آرم بیت کوین را دارد، نشست. روی پنل‌های در و روی سقف آن، پرچم السالوادور، کشور آمریکای لاتین که پیشگام پذیرش رمزارز به عنوان ارز قانونی در جهان است قرار دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا