اخبار صرافی‌ ها

مدیر عامل FTX: بیت کوین وسیله پرداخت آینده نیست!

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX، در مصاحبه اخیر خود با فایننشال تایمز، آب سردی روی بیت کوین ریخت و مدعی شد که اولین و بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان به دلیل عدم مقیاس بندی و مصرف انرژی قابل توجه، “آینده ای” به عنوان وسیله پرداخت ندارد.

 

دومین غول ثروتمند ارزهای دیجیتال، بلاک چین های اثبات سهام را به عنوان جایگزین بهتری برای بیت کوین در زمینه پرداخت ها معرفی کرد. در اوایل سال جاری، کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران ریپل، به نیروهای صلح سبز و سازمان های دیگر پیوست تا تغییر بسیار بعید بیت کوین را به مکانیسم اجماع کارآمدتر ترویج دهد.

صنعت استخراج بیت کوین مدت هاست دشمن فعالان محیط زیست بوده است. پس از روند صعودی اخیر، نیازهای انرژی آن در حال حاضر کشورهای بزرگی مانند سوئد را تحت الشعاع قرار داده است، زیرا در حال افزایش است.

در ژانویه، بانک آمریکا اعلام کرد که سولانا، که مقیاس‌پذیری بالا را بر تمرکززدایی اولویت می‌دهد، ممکن است به دلیل توانایی پردازش حجم عظیمی از تراکنش‌ها با هزینه نسبتا کم، به یک غول مشابه ویزا در بخش ارزهای دیجیتال تبدیل شود.

با این حال، سولانا به طور معمول به دلیل مشکلات فنی خود با انتقاد مواجه می شود.  یکی از بزرگترین شبکه های ارزهای دیجیتال در اوایل ماه مه پس از اینکه نسخه بتای شبکه اصلی آن از اجماع خارج شد، دوباره آفلاین شد. دور از اولین بار بود که سولانا به دلیل مشکلات عملکردی تبلیغات منفی دریافت کرد.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا