تحلیل فاندامنتالتحلیلتحلیل اتریومتحلیل بیت‌ کوین

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین، اتریوم ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

با ادامه تثبیت قیمت در مارکت کریپتو، ETH معاملات آخر هفته را زیر ۲,۰۰۰ دلار آغاز کرد. بیت کوین نیز در روز شنبه با کاهش روبرو شد و بزرگترین ارز دیجیتال جهان بار دیگر به زیر ۳۰,۰۰۰ دلار رسید.

 

تحلیل بیت کوین

به دنبال افزایش های کوچک بالاتر از سطح ۳۰,۰۰۰ دلار در بازار دیروز، BTC بار دیگر به زیر این نقطه سقوط کرد.

روز جمعه شاهد معامله BTC/USD در بالاترین سطح ۳۰,۶۶۴.۹۸ دلار بودیم، اما این افزایش ها کوتاه مدت بودند و قیمت ها اوایل امروز به ۲۸,۷۹۳.۶۱ دلار سقوط کردند. در زمان نوشتن، قیمت ها برای شروع آخر هفته میلادی ۳.۲۷ درصد کاهش یافته است، زیرا گاوها نتوانستند کف قیمت را در ۲۸,۸۰۰ دلار حفظ کنند.

کاهش اخیر بیت کوین در نتیجه افزایش عدم اطمینان بازار، به دنبال اقدامات اخیر فدرال رزرو، منجر به دور شدن سرمایه گذاران از دارایی های پرخطرتر شده است.

 

بیت کوین علیرغم همه فراز و نشیب ها، تنها یک حرکت خیلی کوچک در قیمتش، در هفته گذشته داشته است.

 

به طور کلی و همانطور که ما صحبت می کنیم، قیمت ها ۰.۲۵٪ نسبت به همان نقطه در هفته گذشته کاهش یافته است، با این حال به نظر می رسد با نزدیک شدن به هفته پایانی ماه می، احساسات نزولی تر باشد.

 

تحلیل اتریوم

پس از بازگشت کوتاه مدت به سطح ۲,۰۰۰ دلار در روز جمعه، اتریوم بار دیگر به زیر این نقطه سقوط کرد.

برای شروع آخر هفته، ETH/USD تاکنون به پایین ترین سطح روزانه ۱,۹۲۶.۶۸ دلار کاهش یافته است که اندکی کمتر از نقطه پشتیبانی فعلی خود است. پس از جهش به بالای مقاومت ۱,۹۵۰ دلاری خود در روز جمعه، دومین توکن بزرگ رمزنگاری جهان در اوایل امروز به زیر این نقطه سقوط کرد.

با این حال، از زمان رسیدن به این سطوح پایین، قدرت قیمت اندکی افزایش یافته است، به طوری که ETH اکنون ۲۰ دلار بالاتر از این کف قیمت معامله می شود.

 

در زمان نگارش، RSI 14 روزه همچنان در محدوده اشباع فروش، که زیر ۳۰ و نزدیک به مقاومت ۳۵ است، دیده میشود.

 

گاوها همچنان نسبت به بازگشت احتمالی خوشبین خواهند بود، مشروط بر اینکه شاهد پیشرفت سقف با این اندیکاتور باشیم.
امتیاز دهید

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا