تحلیل فاندامنتالتحلیلتحلیل اتریومتحلیل بیت‌ کوین

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین، اتریوم ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

قیمت بیت کوین در طول امروز پرشتاب کاهش یافت، زیرا گاوها نتوانستند سود روز سه شنبه را حفظ کنند. بزرگترین ارز دیجیتال جهان بار دیگر به زیر سطح ۳۰,۰۰۰ دلار سقوط کرد، در حالی که ETH نیز پایین آمد.

 

تحلیل بیت کوین

به دنبال افزایش خفیف قیمت در روز سه شنبه، احساسات نزولی در روز چهارشنبه به بازارها بازگشت. این احساس باعث شد که BTC/USD کمتر از ۲۴ ساعت پس از معامله در اوج ۳۰۶۹۴.۴۹ دلار به ۲۹۵۷۰.۳۰ دلار سقوط کند.

پایین ترین سطح روز چهارشنبه شاهد تداوم تثبیت قیمت ها است، زیرا معامله گران به حرکت از طریق نوسانات فعلی در بازارها ادامه دادند. در نتیجه حرکت امروز، بیت کوین اکنون به سطح حمایت ۲۸,۸۰۰ دلار نزدیک‌تر می‌شود و RSI 14 روزه در قلمروی بیش از حد فروش باقی مانده است.

این اندیکاتور در حال حاضر روی ۳۳.۸۷ قرار دارد که اندکی زیر سقف ۳۵ است.همانطور که در روز سه شنبه بحث شد، بعید است که شاهد پایان تثبیت باشیم مگر اینکه این سطح به طور محکم شکسته شود.

 

تحلیل اتریوم

در حالی که اتریوم امروز کاهش یافت، علیرغم کاهش قیمت، توانست بار دیگر بالای ۲,۰۰۰ دلار باقی بماند. ETH/USD در اوایل روز به پایین ترین سطح روزانه ۲۰۱۵.۹۷ دلار سقوط کرد که کمی بیش از ۳ درصد کمتر از بالاترین قیمت روز گذشته ۲۱۱۳.۰۶ دلار است.

حرکت امروز به این معنی است که اتریوم اکنون حدود ۸۰ دلار از نقطه مقاومت ۱۹۵۰ دلاری خود فاصله دارد. برخی انتظار دارند که این کف در روز آینده کاهش یابد، به خصوص با ادامه حرکت RSI در زیر سقف ۳۴.

میانگین‌های متحرک نیز روند پایین‌تری دارند و با میانگین‌های متحرک ۱۰ روزه و ۲۵ روزه جهت نزولی مربوطه خود را گسترش داده‌اند. به طور کلی، ETH در حال حاضر ۲.۰۹٪ کمتر است، بدون هیچ نشانه واقعی از کاهش این فشار نزولی.

امتیاز دهید

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا