تحلیل بیت‌ کوینتحلیلتحلیل اتریوم

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین، اتریوم ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

به دنبال معاملات پرنوسان آخر هفته، قیمت ارزهای دیجیتال برای شروع هفته تثبیت شد و بیت کوین به کف بلندمدت خود نزدیک شد. در مجموع، بیت کوین با اختلاف کمی، زیر ۳۰,۰۰۰ دلار معامله می شد و ETH کمی بالاتر از ۲,۰۰۰ دلار بود.

 

تحلیل بیت کوین

بیت کوین معاملات هفته را زیر ۳۰,۰۰۰ دلار پس از معاملات آخر هفته پرنوسان آغاز کرد که عمدتاً شاهد تثبیت قیمت ها بود. پس از صعود به اوج ۳۱,۳۰۸.۱۹ دلار در روز یکشنبه، BTC/USD در روز دوشنبه به ۲۹,۴۱۲.۵۸ دلار کاهش یافت.

پایین ترین سطح امروز باعث شده است که قیمت ها به سطح حمایت بلندمدت ۲۸,۸۰۰ دلار نزدیک شوند، پس از بازگشت از این نقطه در روز شنبه. به طور کلی، قدرت قیمت در قلمرو فروش بیش از حد به نوسان ادامه می‌دهد و شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه (RSI) در ۳۲.۴۴ ردیابی می‌شود.

این پایین تر از سطح مقاومت ۳۶.۴۰ است که در روز یکشنبه برگزار شد و منجر به فروش امروز شد، زیرا خرس ها دوباره وارد بازار شدند. اگر این شتاب ادامه یابد، احتمالاً کف قیمت ۲۸,۸۰۰ دلار را شاهد خواهیم بود و احتمال شکست احتمالی تا ۲۵,۰۰۰ دلار را خواهیم داشت.

 

تحلیل اتریوم

دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان نیز هفته را با کاهش شروع کرد، با این حال، توانست در بیشتر مدت روز در بالای سطح ۲,۰۰۰ دلار تثبیت شود. ETH/USD در روز دوشنبه به ۲,۰۰۰.۰۹ دلار سقوط کرد که حدود ۳.۲۷ درصد کمتر از اوج دیروز ۲,۱۴۷.۱۹ دلار است.

مشابه BTC، کاهش امروز باعث می‌شود ETH به کف قیمتی نزدیک‌تر شود که نزدیک به سطح ۱,۹۵۰ دلار است. در زمان نگارش، قیمت ها کمی بالاتر از ۲,۰۲۴.۹۲ دلار به دنبال پایین ترین سطح قبلی معامله می شوند. با این حال، میانگین متحرک ۱۰ روزه همچنان به حرکت نزولی بیشتر اشاره می کند.

این روند پس از شکست سطح مقاومت ۳۵.۳۵ در RSI 14 روزه، دیروز بزرگتر شد.

 

همانطور که قبلاً در مورد بیت کوین بحث شد، ممکن است در روزهای آینده به ناچار شاهد کاهش های بیشتر باشیم، اما اینکه قیمت های پایین چگونه کاهش می یابد، سوال کلیدی خواهد بود.
امتیاز دهید

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا