تحلیل دامیننس بیت کوین، ۲۶ شهریور ۱۴۰۱

دامیننس بیت کوین که یکی از مهم‌ترین شاخص‌های بازار ارز دیجیتال است، کاملا مطابق با تحلیل قبلی خود در حال حرکت است. این نمودار به مهم‌ترین کف خود رسیده بود و با یک حرکت قدرتمند اقدام به صعود کرد. صعودی که با افزایش قیمت بیت کوین همراه بود. در حال حاضر دامیننس بیت کوین کاملا بر خلاف با رفتار ۲ سال گذشته خود رفتار می‌کند. در ریزش‌ها دامیننس منفی شده و با رشد بیت کوین مثبت می‌شود که چیزی در ۲ سال گذشته کاملا برعکس بود. به هرحال انتظار داریم دامیننس به رشد خود ادامه دهد و سطوح ۵۰ یا حتی بالاتر را باز پس بگیرد. با ادامه تحلیل دامیننس بیت کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال دامیننس بیت کوین

همانطور که گفتیم دامیننس بیت کوین محکوم به صعود است. این صعود می‌تواند با رشد قدرتمند بیت کوین همراه شود. اگر بیت کوین قدرتمندتر از کلیت بازار عمل کند، با رشد خود دامیننس را نیز بالا خواهد کشید. بهترین سناریو رشد بیت کوین همراه با رشد دامیننس است، در این صورت پس از فتح سطوح بالاتر دامیننس، فصل آلت‌کوین‌های عظیمی شروع خواهد شد.

 

تحلیل دامیننس بیت کوین
تحلیل دامیننس بیت کوین

 

اندیکاتور RSI نیز کاملا صعودی عمل کرده است. RSI می‌تواند تا محدوده اشباع خرید رشد کند و حتی مدت‌ها بالای سطح ۵۰ نوسان کند. این اتفاق به صعود کمک خواهد کرد و دامیننس می‌تواند سطوح بالاتری را مشاهده کند.

دامیننس بیت کوین هم می‌تواند با رشد قوی بیت کوین صعود کند و هم با ریزش کلیت بازار. چیزی در ۲ هفته اخیر دیدیم گویا این‌بار دامیننس قصد دارد با رشد بیت کوین خود را به سطوح بالاتر برساند.

 

  • دامیننس بیت کوین نشانه‌هایی از نزدیک شدن به کف‌های بازار ارائه می‌دهد. حال باید دید آیا واقعا بازار کریپتو به کف خود رسیده است؟

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا