ATH نرخ تراکنش روزانه بیت کوین

بیت کوین در سال ۲۰۲۳ در حال چرخش است و رکوردهای خود را می‌شکند. به عنوان مثال، در ۲ می، در بلاک ۷۸۷,۸۹۵، هش‌ریت ارز دیجیتال به ۴۹۱ اگزاهش در ثانیه (EH/s) افزایش یافت. علاوه بر این، در ۲۰ آپریل، در بلاک ۷۸۶,۲۴۰، سختی به بالاترین حد جدید ۴۸.۷۱ تریلیون رسید. اما این تنها چیزی نیست که در این ماه سر به فلک کشیده است. تعداد تراکنش‌های روزانه پردازش شده در شبکه بیت کوین نیز به بالاترین حد خود رسیده است، به طوری که ۶۸۲,۲۸۱ تراکنش در ۱ می و ۶۷۱,۶۶۸ تراکنش تایید شده تنها ۹ روز بعد.

 

تعداد تراکنش های روزانه بیت کوین رکوردها را شکست، نزدیک به ۷۰۰,۰۰۰ در روز

بیت کوین در سال ۲۰۲۳ با هش و رسیدن سختی به بالاترین رکوردهای جدید، رکورد شکسته است. اما همه چیز برای ارز رمزپایه روان نبوده است. در ۷ می، بیش از ۵۰۰,۰۰۰ تراکنش تایید نشده باعث هرج و مرج در ممپول شد که منجر به افزایش سرسام‌آور کارمزدها شد.

 

در حالی که این یک مادام العمر بود و تعداد تراکنش‌های تایید نشده رکوردشکنی بود، اما از آن زمان ازدحام کاهش یافته است و امروز حدود ۲۵۰,۰۰۰ تراکنش در انتظار پردازش هستند. همچنین بر کسی پوشیده نیست که فعالیت‌های Ordinals نقش مهمی در ایجاد بسیاری از عقب‌ماندگی‌ها داشته‌اند.

 

با وجود درام ایجاد شده توسط صف تراکنش، شبکه ارزهای دیجیتال موفق شده است تعداد قابل توجهی از تراکنش‌ها را در روز پردازش کند. ماه می ماه بسیار قابل توجهی بوده است، به طوری که شبکه در همان روز اول به بالاترین سطح تاریخ (ATH) برای تراکنش‌های تایید شده روزانه رسیده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا