قیمت بیت کوین می‌تواند شاهد اصلاح عمیقی باشد!

در یک جلسه استراتژی جدید، تحلیلگر ارزهای دیجیتال DonAlt به ۵۲۶۰۰ فالور یوتیوب خود گفت که به نظر می‌رسد خرس های بیت کوین کنترل کامل را در دست دارند و قیمت بیت کوین می‌تواند شاهد اصلاح عمیقی باشد.

 

ریزش قیمت بیت کوین بر اساس نظر DonAlt

به گفته این استراتژیست ارزهای دیجیتال، فروشندگان شاهد تجمعات ناشی از اخبار خوب به عنوان فرصتی برای تخلیه بیت کوین هستند.

DonAlt همچنین گفت که او حرکت بیت کوین را با بازار سهام مقایسه می‌کند. این معامله‌گر اشاره کرد که عملکرد ضعیف بیت‌کوین هر بار که بازار سهام افزایش می‌یابد، او را به یاد بازار نزولی کریپتو در سال گذشته می‌اندازد.  او همچنین افزود:

هر بار که S&P (500) پایین می‌آید، کریپتو با شدت بیشتری کاهش می‌یابد و هر بار که S&P بالا می‌رود، بیت کوین هیچ حرکتی انجام نمی‌دهد. ما قبلاً دیده‌ایم که قیمت بیت کوین از ۶۰،۰۰۰ دلار تا ۱۵،۰۰۰ دلار ریزش کرده است که در آن زمان S&P عملکرد خوبی داشت و هر زمان که عملکرد ضعیفی داشت، متوقف می‌شدیم.

او همچنین خاطرنشان کرد: اگر بیت‌کوین بالاتر از سطح ۳۰۷۰۰ حرکت کند، همچنان می‌تواند شتاب بیشتری به دست آورد.

در زمان نوشتن این خبر، بیت کوین ۲۹۱۴۳ دلار ارزش دارد. تحلیل بیت کوین روزانه را با ما دنبال کنید.

منبع: dailyhodl.com

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا